Volledige speellijst

  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Vr 24 jan
    BGL Theaterweekend
  • Za 25 jan
    BGL Theaterweekend
  • Zo 26 jan
    BGL Theaterweekend
  • LATEN WE EERLIJK ZIJN

    Wo 24 apr
    20:15u
    Arnhem, Stadsschouwburg
  • Do 25 apr
    20:15u
    IJmuiden, Stadsschouwburg Velsen
  • Di 30 apr
    20:00u
    Gouda, De Goudse Schouwburg
  • Wo 1 mei
    20:00u
    Roermond, Theater Hotel De Oranjerie
  • Do 2 mei
    20:15u
    Oosterhout, Theater De Bussel
  • Vr 3 mei
    20:00u
    Roosendaal, De Kring Roosendaal
  • Di 7 mei
    20:00u
    Doetinchem, Schouwburg Amphion
  • Wo 8 mei
    20:15u
    Lelystad, Agora Theater
  • Do 9 mei
    20:15u
    Panningen, DOK6 Theater
  • Vr 10 mei
    20:15u
    Den Helder, De Kampanje
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Vr 27 sep
    19:00u
    Purmerend, Theater De Purmaryn (try out)
  • Za 28 sep
    14:00u
    Zoetermeer, Stadstheater (try out)
  • Vr 4 okt
    19:00u
    Stadskanaal, Theater Geert Teis (try out)
  • Za 5 okt
    14:30u
    Baarn, Theater de Speeldoos Baarn (try out)
  • Zo 6 okt
    15:00u
    Naaldwijk, WestlandTheater De Naald (try out)
  • Vr 11 okt
    19:00u
    Nijmegen, Stadsschouwburg (try out)
  • Za 12 okt
    14:30u
    Veldhoven, Theater De Schalm (try out)
  • Zo 13 okt
    13:00u
    Gouda, De Goudse Schouwburg (try out)
  • Zo 13 okt
    16:00u
    Gouda, De Goudse Schouwburg (première)
  • Ma 14 okt
    15:00u
    Helmond, Theater Speelhuis
  • Di 15 okt
    14:30u
    Roermond, TheaterHotel De Oranjerie
  • Wo 16 okt
    15:00u
    Deurne, Cultuurcentrum Martien van Doorne
  • Do 17 okt
    19:00u
    Terneuzen, Scheldetheater
  • Za 19 okt
    14:00u
    Doetinchem, Schouwburg Amphion
  • Zo 20 okt
    13:30u
    Spijkenisse, Theater de Stoep
  • Ma 21 okt
    13:30u
    Utrecht, Beatrix Theater
  • Di 22 okt
    14:30u
    Leiden, Leidse Schouwburg
  • Wo 23 okt
    15:00u
    Winschoten, Cultuurhuis De Klinker
  • Do 24 okt
    14:30u
    Sneek, Theater Sneek
  • Vr 25 okt
    19:00u
    Enschede, Wilminktheater
  • Za 26 okt
    14:30u
    Goor, De Reggehof
  • Zo 27 okt
    14:30u
    Tiel, Schouwburg Agnietenhof
  • Za 2 nov
    19:00u
    Den Haag, Koninklijke Schouwburg
  • Zo 3 nov
    14:00u
    Almelo, Theaterhotel Almelo
  • Wo 6 nov
    16:00u
    Venlo, Theater de Maaspoort
  • Za 9 nov
    16:00u
    Den Helder, Schouwburg de Kampanje
  • Zo 10 nov
    16:00u
    Zaandam, Zaantheater
  • Zo 17 nov
    15:00u
    Hoorn, Schouwburg Het Park
  • Vr 22 nov
    19:00u
    Amsterdam, DelaMar Theater
  • Za 23 nov
    15:00u
    Dordrecht, Schouwburg Kunstmin
  • Zo 24 nov
    15:00u
    Leeuwarden, Stadsschouwburg De Harmonie
  • Za 30 nov
    14:00u
    Almere, Kunstlinie Almere Flevoland
  • Zo 1 dec
    13:00u
    Tilburg, Theaters Tilburg (schouwburg)
  • Za 7 dec
    14:00u
    Rotterdam, Theater Zuidplein
  • Zo 8 dec
    13:30u
    Eindhoven, Parktheater Eindhoven
  • Vr 13 dec
    19:00u
    Deventer, Deventer Schouwburg
  • Zo 15 dec
    13:30u
    Haarlem, Stadsschouwburg Haarlem
  • Zo 15 dec
    16:00u
    Haarlem, Stadsschouwburg Haarlem
  • Za 21 dec
    19:00u
    Den Bosch, Theater aan de Parade
  • Zo 22 dec
    14:30u
    Papendrecht, Theater De Willem
  • Ma 23 dec
    15:00u
    Wageningen, Junushoff
  • Do 26 dec
    15:00u
    Rijswijk, De Rijswijkse Schouwburg
  • Vr 27 dec
    15:00u
    Zwolle, Theater De Spiegel
  • Za 28 dec
    14:00u
    Maastricht, Theater aan het Vrijthof
  • Zo 29 dec
    11:00u
    Maaseik (België), Cultuurcentrum Achterolmen
  • Ma 30 dec
    15:00u
    Rotterdam, Oude Luxor Theater
  • Do 2 jan
    15:00u
    Breda, Chassé Theater
  • Vr 3 jan
    15:00u
    Uden, Theater Markant
  • Za 4 jan
    19:00u
    Amersfoort, Flint theater
  • Zo 5 jan
    15:00u
    Assen, Theater DNK
  • Wo 8 jan
    14:30u
    IJmuiden, Stadsschouwburg Velsen
  • Za 11 jan
    15:00u
    Kerkrade, Theater Kerkrade
  • Zo 12 jan
    14:30u
    Waalwijk, Theater De Leest
  • Vr 17 jan
    19:00u
    Weert, Munttheater
  • Za 18 jan
    14:00u
    Noordwijk, De Muze
  • Za 18 jan
    19:00u
    Noordwijk, De Muze
  • Verliefd op Ibiza

    Za 18 jan
    20:00u
    Veenendaal, Theater de Lampegiet (try out)
  • Zo 19 jan
    14:00u
    Veenendaal, Theater de Lampegiet (try out)
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Zo 19 jan
    15:00u
    Amstelveen, Schouwburg Amstelveen
  • Verliefd op Ibiza

    Di 21 jan
    20:00u
    Zutphen, Hanzehof (try out)
  • Do 23 jan
    20:15u
    Vlaardingen, Stadsgehoorzaal Vlaardingen (try out)
  • Vr 24 jan
    20:15u
    Tilburg, Theaters Tilburg (schouwburg) (try out)
  • Di 28 jan
    20:15u
    Spijkenisse, Theater de Stoep (try out)
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Wo 29 jan
    19:00u
    Lochem, Schouwburg Lochem
  • Verliefd op Ibiza

    Wo 29 jan
    20:15u
    Spijkenisse, Theater de Stoep (try out)
  • Do 30 jan
    20:15u
    Den Helder, Schouwburg de Kampanje (try out)
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Vr 31 jan
    19:00u
    Bussum, Spant!
  • Verliefd op Ibiza

    Vr 31 jan
    20:30u
    Amsterdam, DeLaMar Theater (try out)
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Za 1 feb
    19:00u
    Meppel, Schouwburg Ogterop
  • Verliefd op Ibiza

    Za 1 feb
    20:30u
    Amsterdam, DeLaMar Theater (try out)
  • Zo 2 feb
    14:30u
    Amsterdam, DeLaMar Theater (try out)
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Zo 2 feb
    15:00u
    Valkenswaard, Theater De Hofnar
  • Verliefd op Ibiza

    Ma 3 feb
    20:00u
    Amsterdam, DeLaMar Theater (première)
  • Wo 5 feb
    20:00u
    Assen, Theater DNK
  • Do 6 feb
    20:15u
    Oss, Theater De Lievekamp
  • Vr 7 feb
    20:15u
    Oss, Theater De Lievekamp
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Za 8 feb
    16:00u
    Vlaardingen, Stadsgehoorzaal Vlaardingen
  • Verliefd op Ibiza

    Za 8 feb
    20:00u
    Amstelveen, Schouwburg Amstelveen
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Zo 9 feb
    14:30u
    Hengelo, Schouwburg Hengelo
  • Verliefd op Ibiza

    Zo 9 feb
    15:00u
    Amstelveen, Schouwburg Amstelveen
  • Wo 12 feb
    20:15u
    Zoetermeer, Stadstheater
  • Do 13 feb
    20:00u
    Rotterdam, NIeuwe Luxor Theater
  • Vr 14 feb
    20:00u
    Rotterdam, NIeuwe Luxor Theater
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Za 15 feb
    19:00u
    Zeist, Figi Theater
  • Verliefd op Ibiza

    Za 15 feb
    20:15u
    Uden, Theater Markant
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Zo 16 feb
    14:00u
    Drachten, De Lawei
  • Verliefd op Ibiza

    Wo 19 feb
    20:15u
    Heerhugowaard, Cool kunst en cultuur
  • Do 20 feb
    20:15u
    Nieuwegein, DE KOM
  • Vr 21 feb
    20:15u
    Capelle a/d IJssel, Isala theater
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Za 22 feb
    19:00u
    Heerhugowaard, Cool kunst en cultuur
  • Verliefd op Ibiza

    Za 22 feb
    20:15u
    Capelle a/d IJssel, Isala theater
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Zo 23 feb
    13:30u
    Amsterdam, De Meervaart
  • Di 25 feb
    14:00u
    Veenendaal, Theater De Lampegiet
  • Wo 26 feb
    14:00u
    Barendrecht, Theater het Kruispunt
  • Verliefd op Ibiza

    Wo 26 feb
    20:15u
    Winterswijk, Theater De Storm
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Do 27 feb
    19:00u
    Winterswijk, Theater De Storm
  • Verliefd op Ibiza

    Do 27 feb
    20:15u
    Dronten, Theater de Meerpaal
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Vr 28 feb
    13:30u
    Den Haag, AFAS Circustheater
  • Verliefd op Ibiza

    Vr 28 feb
    20:00u
    Hengelo, Schouwburg Hengelo
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Za 29 feb
    19:00u
    Zutphen, Hanzehof
  • Verliefd op Ibiza

    Za 29 feb
    20:00u
    Groningen, Martiniplaza Theater
  • Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks

    Zo 1 mrt
    15:00u
    Groningen, Martiniplaza
  • Verliefd op Ibiza

    Di 3 mrt
    20:15u
    Papendrecht, Theater De Willem
  • Wo 4 mrt
    20:15u
    Wageningen, Junushoff
  • Do 5 mrt
    20:15u
    Waalwijk, Theater De Leest
  • Vr 6 mrt
    20:15u
    Waalwijk, Theater De Leest
  • Za 7 mrt
    20:15u
    Emmen, ATLAS Theater
  • Wo 11 mrt
    20:00u
    Terneuzen, Scheldetheater
  • Do 12 mrt
    20:00u
    Barneveld, Schaffelaartheater
  • Vr 13 mrt
    20:15u
    Zaandam, Zaantheater
  • Za 14 mrt
    20:15u
    Venray, Schouwburg Venray
  • Zo 15 mrt
    15:00u
    Alphen aan den Rijn, Theater Castellum
  • Wo 18 mrt
    20:00u
    Steenwijk, Rabo Theater De Meenthe
  • Do 19 mrt
    20:15u
    Veldhoven, Theater De Schalm
  • Vr 20 mrt
    20:15u
    Veldhoven, Theater De Schalm
  • Za 21 mrt
    20:15u
    Venlo, Theater de Maaspoort
  • Di 24 mrt
    20:15u
    Purmerend, Theater De Purmaryn
  • Wo 25 mrt
    20:15u
    Purmerend, Theater De Purmaryn
  • Do 26 mrt
    20:00u
    Den Bosch, Theater aan de Parade
  • Vr 27 mrt
    20:00u
    Zwolle, Theater De Spiegel
  • Za 28 mrt
    20:00u
    Almelo, Theaterhotel Almelo
  • Di 31 mrt
    20:00u
    Rijswijk, De Rijswijkse Schouwburg
  • Wo 1 apr
    20:00u
    Rijswijk, De Rijswijkse Schouwburg
  • Do 2 apr
    20:15u
    Emmeloord, Theater Voorhuys
  • Vr 3 apr
    20:00u
    Eindhoven, Parktheater
  • Za 4 apr
    20:00u
    Eindhoven, Parktheater
  • Di 7 apr
    20:00u
    Tiel, Schouwbrg Agnietenhof
  • Wo 8 apr
    20:15u
    IJmuiden, Stadsschouwburg Velsen
  • Do 9 apr
    20:15u
    Hoofddorp, Schouwbrg De Meerse
  • Vr 10 apr
    20:15u
    Hoofddorp, Schouwbrg De Meerse
  • Za 11 apr
    20:00u
    Drachten, De Lawei
  • Zo 12 apr
    20:15u
    Winschoten, Cultuurhuis De Klinker
  • Wo 15 apr
    20:15u
    Hoorn, Schouwburg Het Park
  • Do 16 apr
    20:15u
    Beverwijk, Kennemertheater
  • Vr 17 apr
    20:15u
    Apeldoorn, Schouwburg Orpheus
  • Di 21 apr
    20:15u
    Leeuwarden, Stadsschouwburg De Harmonie
  • Wo 22 apr
    20:15u
    Arnhem, Stadstheater Arnhem
  • Do 23 apr
    20:00u
    Doetinchem, Schouwburg Amphion
  • Vr 24 apr
    20:00u
    Doetinchem, Schouwburg Amphion
  • Za 25 apr
    20:00u
    Heerlen, Theater Heerlen
  • Zo 26 apr
    20:00u
    Heerlen, Theater Heerlen
  • Wo 29 apr
    20:00u
    Roermond, TheaterHotel De Oranjerie
  • Do 30 apr
    20:00u
    Gouda, De Goudse Schouwburg
  • Vr 1 mei
    20:00u
    Gouda, De Goudse Schouwburg
  • Za 2 mei
    20:00u
    Roosendaal, Schouwburg De Kring
  • Zo 3 mei
    14:30u
    Almere, Kunstlinie Almere Flevoland
  • Wo 6 mei
    20:15u
    Amsterdam, De Meervaart
  • Do 7 mei
    20:15u
    Dordrecht, Schouwburg Kunstmin
  • Vr 8 mei
    20:15u
    Amersfoort, De Flint
  • Za 9 mei
    20:15u
    Amersfoort, De Flint
  • Zo 10 mei
    20:15u
    Bussum, Spant!

Alle producties